מישורים: קשרי משקיעים

גיל בלוטרייך – מייסד החברה ויו"ר מועצת המנהלים 

גיל בלוטרייך, יליד 1965, מייסד קבוצת מישורים ויושב ראש מועצת המנהלים שלה בישראל. גיל הוא נשיא חברת הבת סקייליין אינטרנשיונל חברה לפיתוח בע"מ בקנדה. את מישורים יסד בשנת 1989, כאשר הוא מיישם בה את תפיסת עולמו בתחום הנדל"ן. בשנת 1998 כשהוא עובר עם משפחתו לטורונטו מרחיב בלוטריך את עסקי החברה גם לקנדה, שם הוא מייסד את חברת סקייליין אינטרנשיונל – חברה לפיתוח בע"מ, כאשר לנגד עיניו – הרחבת תיק ההשקעות של מישורים וגיוונו. למר בלוטרייך הישגים רבים בתחום הנדל"ן בישראל ובקנדה, והוא הוכתר בשנת 2003 כמנהיג הדור החדש של יזמים בתחום הנדל"ן הישראלי על ידי העיתון "ידיעות אחרונות". בחו"ל זכה גיל בלוטרייך להכרה על הישגיו המקצועיים, כאשר באוקטובר 2004 זכה בפרס היוקרתי כ'יזם השנה' באונטריו, קנדה בתחרות השנתית שמאורגנת על ידי חברת רואי החשבון הבינלאומית ארנסט אנד יאנג. 

רמי שריקי – יו"ר מישורים

רמי, יליד 1969, משמש כיושב ראש חברת מישורים השקעות נדלן בע"מ. רמי בעל רקע מקצועי בתחום ראיית חשבון ומגיע עם ניסיון רב בתחום הפיננסים והשיווק. שירת בצה"ל כקצין הערכות בחיל האוויר, כשהוא משרת במילואים בתפקיד זה בדרגת רס"ן. בעבר כיהן רמי כ- 15 שנה כמנכ"ל חברת מישורים.

דניאל לבנטל – מנכ"ל מישורים

דניאל, יליד 1968, רואה חשבון בהכשרתו, שימש במגוון תפקידים ניהוליים בתחום הפיננסיים והנדל"ן. בין השאר כיהן סמנכ"ל הכספים ומשנה למנכ"ל של בית ההשקעות תמיר פישמן במשך קרוב ל-10 שנים, סמנכ"ל הכספים של חברת דלק נדל"ן, אשר החזיקה פורטפליו נדל"ן מניב בישראל, במערב אירופה ובקנדה, ותפקידו האחרון, כיהן כמשנה למנכ"ל של קבוצת הנדל"ן הפרטית, בסט בניה בע"מ, אשר מתמחה בבניית מבנים מסחריים ומבני משרדים מורכבים ובהיקפים גדולים ולה פעילות נדלן מניב בישראל ובקנדה.

בלייק לאיון, מנכ"ל סקייליין

בלייק הוא מנהיג מוכח והצטרף ל- Skyline עם ניסיון רב בניהול בתי מלון, אתרי נופש וניהול נכסים מסחריים בקנדה וברחבי העולם. בלייק היה בעבר סמנכ"ל הכספים וה- CFO של ברוקפילד נכסים, תפקיד בו החזיק במשך חמש שנים. לאחרונה, בלייק מילא מספר תפקידים בכירים בכמה חברות ובמועצות המנהלים של חברות מובילות, שם הוא הוציא לפועל מספר עסקאות השקעה וניהול נכסים במקרקעין ובנכסים מגוונים אחרים.

סגירת תפריט